Sofa Chesterfield Normal skórzana z funkcją spania 4 os.

Producent
Produkt polski

Wymiary
D: 260 cm | S: 100 cm | W: 80 cm |

Dostępność
4-8 tygodni

Na zamówienie

Charakterystyka

Kiedy myślimy o Chesterfieldach widzimy pikowaną skórę lub plusz oraz bardzo szerokie boki. Takie meble odwołują się do naszej potrzeby komfortu i bezpieczeństwa. Forma Chesterfieldów jest z nami od dawna, a teraz powraca i to nie tylko do tradycyjnych wnętrz ale właśnie do tych urządzonych raczej nowocześnie czy w stylu vintage. 3 –osobowa sofa Normal jest klasycznym przedstawicielem swego stylu. Ponadto posiada opcję spania. Ta wersja sofy Normal w skórze jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

Skórzana tapicerka jest tym w czym chesterfieldy czują się najlepiej. Sofa posiada solidną konstrukcję z pełnego drewna.  Sofa posiada funkcję spania typu "wysuwana" z poduszką siedziskową montowaną na stałe,  możliwą od minimum 260 cm długości sofy. Wymiary dla 260 cm: 120x200 cm. Poniżej 260 cm długości, sofa posiada funkcję spania typu "belgijskiego".

Wykończenie:
Próbki pluszu i tkanin wysyłamy pocztą gratis.

Podana cena dotyczy skóry naturalnej z grupy I.Cena dla skóry naturalnej z pozostałych grup wyceniania indywidualnie, grupa II +10-15%, grupa III +15-25%, grupa IV +25-30%, grupa V wycena indywidualna.

W przypadku tapicerki materiałowej prosimy o kontakt.

Dostępne wersje produktu
Sofa Chesterfield Normal w skórze z funkcją spania
Tapicerka: skóra naturalna gr I + f. spania Delfin
Poduszka ozdobna 40x40 cm zestaw 2 szt (materiał gr A) (+110.00 zł)
Guziki kryształowe (+200.00 zł)
10450.00 Na zamówienie porównaj
https://www.high-endrolex.com/7