Sofa Kno 3 os.

  2650
sale
  • Sofa Kno 3 os.
  • Sofa Kno 3 os.

Producent
Produkt polski

Wymiary
D: 202 cm | S: 84 cm | W: 78 cm |

Dostępność
Dostępny

Sofa w ilości 2 szt dostępna na stanie magazynowym, od ręki. Sofa w innym rozmiarze, wykończeniu, materiale lub kolorze dostępna na zamówienie.

Charakterystyka

Sofa Kno 3 os. to elegancka i nowoczesna sofa oparta na kubistycznej formie, wywodzącej się ze stylu Bauhaus. Sofa dostępna w dwóch wariantach nóżek. Sofa Kno stworzy idealny duet fotelem kno o pięknej, minimalistycznej rzeźbie oraz subtelnych, niezbyt głębokich pikowaniach - to nasza propozycja przeznaczona nie tylko dla wielbicieli klasycznego designu, ale również dla osób ceniących designerskie eksperymenty. Sofa jest wygodna, skłania do relaksu i zdrowego wypoczynku. Idealny mebel salonowy. Modnie i niebanalnie wkomponuje się także w przestrzenie użyteczności publicznej: gabinet, poczekalnię, strefy wypoczynku eleganckich biur, czy w hotelowe lobby.

Wykończenie:
Takie jak na zdjęciu lub inne na zamówienie po ustaleniu.

Podana cena dotyczy tapicerki hydrofobowej Casablanca 2316 w odcieniu czerni.
Casablanca to miękka dzianina, plusz o gładkiej fakturze. Dzięki technologiom uszlachetniania tkanin Cleanaboo, jest odporna na wchłanianie płynów. Ponadto idealnie sprawdzi się w domach właścicieli zwierząt domowych, ponieważ nie jest podatna na zaciąganie i pilling.
W przypadku zamówienia w innej tapicerce lub innym kolorze prosimy o kontakt.