Sofa Rozkładana Mała Chesterfield Celebrity z funkcją spania codziennego 2 os.

Producent
Produkt polski

Wymiary
D: 130 cm | S: 100 cm | W: 75 cm |

Powierzchnia spania ~83x186 cm

Dostępność
4-6 tygodni

Na zamówienie

Charakterystyka

Wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na długą pikowaną rozkładaną sofę z rozłożystymi bokami. W oparciu o rozmowę z naszymi klientami, wspólnie stworzyliśmy nowy projekt Sofa Rozkładana Mała Chesterfield Celebrity z funkcją spania codziennego 2 os., który spełnia fantazję wielu z nas. Sofa rozkładana w stylu chesterfield łączy ze sobą wygodną opcję spania z grubym materacem, charakterystyczne głęboko pikowane oparcie oraz stosunkowo niewielkie gabaryty mebla. Dół kanapy chesterfield pod siedziskiem podkreślony podwójnym pikowaniem.

W sylwetce sofy chcieliśmy uzyskać jak najdłuższe siedzisko, dzięki czemu mogą usiąść na nim nawet 2 osoby. Kanapa chesterfield może z pewnością pełnić rolę małej sofy chesterfield rozkładanej, przystosowanej do małych mieszkań. Pikowana sofa rozkładana tego typu to doskonałe rozwiązanie do kawalerki, pokoju nastolatka lub przenocowania naszych gości.

Podana cena dotyczy pluszu, tkaniny, weluru z grupy A.
Cena dla tkaniny z pozostałych grup wyceniana indywidualnie, grupa B +10-15%, grupa C +35-40%, grupa D wycena indywidualna.

W przypadku tapicerki skórzanej prosimy o kontakt.

Dostępne wersje produktu
Sofa Rozkładana Mała Chesterfield Celebrity z funkcją spania codziennego 2 os.
Tapicerka materiał, tkanina, plusz gr A
Poduszka ozdobna 40x40 cm zestaw 2 szt (materiał gr A) (+110.00 zł)
Guziki kryształowe - wycena indywidualna (+0.00 zł)
4350.00 Na zamówienie porównaj
https://www.high-endrolex.com/7